fbpx

“מותג ומיתוג” – סדרה בת שלושה סרטונים מתומצתים ותכליתיים שיגלו לך
איך לסגל התנהגות מותגית בעסק , איך ליצור מערכת יחסים של המותג שלך
עם הלקוח ואיך לקצר את הדרך לרגשות ואמון הלקוח על ידי מיתוג ויזואלי.

נגן וידאו

לממש את הפוטנציאל העסקי

זו ההזדמנות שלך להצטרף לתכנית "ברנד אנד ברנדינג"
שבסופה העסק שלך יהפוך למותג מוביל שמייצר לידים
איכותיים ורלוונטיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה.
לשיחה על העסק שלך השאר את הפרטים שלך.
נהיה בקשר, גיא.

תכנון ואסטרטגיה

על פי לימוד ומחקר נברר את הערכים, האופי, האישיות, התכונות, היתרונות, הייחודיות, קהל היעד, הגדרת האסטרטגיה כשהכל מכוון להשגת היעדים העסקיים.

עיצוב
ופיתוח

בנית שפה והגדרת זהות ויזואלית ליצירת ביטוי ויזואלי עקבי וזכיר ויצירת ספר מותג (ברנד גייד). על פי המסקנות שנסיק והגדרת נקודות המגע בין המותג ללקוח נפיק תוצרים מיתוגיים אם זה  בגרפיקה, בצילום בווידאו, באתר, בדפי הנחיתה והמכירה וברשתות החברתיות.

תהליך אישי וזמינות מלאה

התכנית אינה תהליך קבוצתי ואינה קורס, אלא תהליך של ליווי אישי אחד על אחד בפגישות בזום, עם שלבים ברורים ומוגדרים.

אחריות מלאה על הכסף שלך

אחריות מלאה של 100 אחוז החזר כספי אם בפרק זמן של שבועיים מתחילת העבודה אינך מרוצה – אני נותן לך את כל הכסף חזרה. אין אותיות קטנות.

מה יקרה כשהעסק שלך יהפוך למותג

 

קיצור לוחות זמנים

תהליכי השיווק ובעיקר המכירה יהיו הרבה יותר קצרים כי יהיו את הלקוחות שאתה רוצה במחירים שאתה רוצה.

הערך של העסק יעלה בעיניי הלקוחות שלך –

העסק יקבל את האטנשן שלו, הוא יבנה אמון וימשוך לקוחות פוטנציאליים ויהפוך אותם ללקוחות משלמים שישארו נאמנים. אתה תבדל את עצמך מהמתחרים וההצעה שלך תהיה ברורה כדי שהלקוח יבין שהעסק שלך הוא הבחירה הנכונה.

הזהות של העסק תהיה מגובשת –

מי אתה, מה אתה ומה אתה יכול לעשות עבור הלקוחות שלך. יהיה הרבה יותר קל ונכון לשווק את העסק בתור מותג – עם אסטרטגיה ברורה והגדרת קהל יעד מה שממילא מביא להרבה יותר תוצאות והישגים שיווקיים.

מותג הוא הכלי העסקי החזק ביותר

"ברנד & ברנדינג" – תכנית ליווי אישית שבניתי אותה במשך יותר משנה והיא בת עשרה שלבים מאד ממוקדים ותכליתיים, שבסופה העסק שלך כבר לא יהיה יותר עסק, אלא הוא יהיה מותג שמייצר לעצמו לידים איכותיים, מעמדי מכירה קלים לסגירה ויוכל להגשים כל מטרה עסקית שיציב לעצמו. כי מותג הוא הכלי העסקי החזק ביותר ולשם שואף העסק שלך להגיע.

מה בתכלס?

התכנית היא תכנית הדרכה ויישום בקונספט של אחד על אחד בזום וזמינות ומענה לכל שאלה במייל. מלבד הפגישות תקבל חוברת מעקב והתקדמות של ברנד אנד ברנדינג (בנוסף לתיקיה משותפת שתהיה פתוחה לי ולך במהלך התכנית), שם יהיו מפורטים עשרת השלבים, החל מקביעת היעדים, הגדרת ערכי הליבה של העסק, יצירת לקוח אידיאלי אווטאר, תהליך קבלת ההחלטות של לקוחות קיימים, הגדרת המוצרים והשירותים, מציאת הייחוד העסקי והגדרת התועלות, נבחן את הזהות הויזואלית החל משם וסלוגן עד ללוגו ושפה עיצובית והתייחסות לכל נקודות המגע של המותג עם הלקוח, משפכי שיווק, תכנון אסטרטגיה דיגיטלית עד ליציאה לפייסבוק ולרשתות החברתיות, לאתר ולדפי הנחיתה.

מה אני יודע עליך?

אני יודע שאתה רוצה לממש את מלוא הפוטנציאל בעסק. אני יודע שאתה מאמין בכל ליבך שהעסק שפתחת יכול לעזור להמון אנשים ולהביא את הבשורה שלך לעולם. אני יודע שאתה רוצה יותר הכנסות ורווחים.

השאלות שלך

האם תכנית "ברנד אנד ברנדינג" היא בעצם קורס?

תכנית "ברנד אנד ברנדינג" היא לא קורס. היא תכנית עם ליווי אישי, אחד על אחד בזום וקשר רציף מולי באופן אישי. נדבר לעומק על העסק שלך ונקדם אותו שלב אחר שלב לעבר הפיכתו למותג מוביל.

מה הצד שלי בתכנית?

אנחנו הולכים לפתח את העסק שלך ביחד. אני מחוייב לתהליך וגם אתה. עד שנתחיל לראות תוצאות יהיו דברים שאבקש ממך כדי שנוכל להתקדם ובכלל התקשורת ביני לבינך תהיה פתוחה כל הזמן. כל פגישת זום ביננו תהיה מלווה בעשיה עם שלבים ברורים ומוגדרים ויישום הדברים הוא עקרון בתכנית. התכנית מיועדת לבעלי עסקים שהם פתוחים לתקשורת, שהם חכמים, שאפתניים, שהם אחראיים כלפי העסק שלהם, כלפי הלקוחות שלהם וכלפי עצמם.

כמה זמן זה לוקח?

לפתח את העסק למותג לוקח זמן. אבל אתה משקיע זמן כדי לקצר זמן. לכל עסק המאפיינים שלו, לאחר שנכיר את העסק, את המוצרים והצרכים של העסק אתן לך הערכת זמן יותר מדוייקת.

ומה אם זה לא מתאים?

אני הוא זה שלוקח אחריות על כל התהליך מא' ועד ת' ואני בטוח בעצמי ובטוח בתכנית שלי שהיא תוביל אותך להיות מותג מוביל שמייצר לידים איכותיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה. ובגלל זה אני נותן לך אחריות מלאה של 100 אחוז החזר כספי אם בפרק זמן של שבועיים מתחילת העבודה אינך מרוצה – אני נותן לך את כל הכסף חזרה. אין אותיות קטנות.

עם מה אני יוצא בפועל?

בשלב הראשון המטרה היא להניח יסודות שיווקיים נכונים לעסק שלך שעל פיהם נוכל לתכנן אסטרטגיה. בשלב השני המטרה היא להוציא לפועל וליישם – על ידי מיתוג, אתר, דפי נחיתה ומכירה, תוכן, קמפיינים ברשתות החברתיות ועוד. אין לי עניין להעביר ידע שישאר באוויר. אני חותר לתוצאות.

האם זה מתאים לעסק כמו שלי?

אם אתה עצמאי, יזם או נותן שירות – כן. התכנית מתאימה לעסקים קטנים. סוג המיתוג הוא פרסונל ברנדינג, שבאופן כללי זה אומר שאתה, הפרסונל, תהיה בפרונט ולכן זה מאד מתאים למי שהוא נותן שירות וכדומה.

כמה זה עולה?

לפתח את העסק למותג עולה כסף. אבל אתה משקיע כסף כדי להרוויח כסף. לכל עסק המאפיינים שלו, לאחר שנדבר על העסק ונכיר את העסק, את המוצרים והצרכים של העסק אתן לך הצעת מחיר מפורטת.

למה דווקא שאבחר בתכנית ברנד אנד ברנדינג?

קודם כל, כי אתה עובד מולי – חכם, אחראי, מכוון מטרה, תכליתי, פרקטי, יצירתי, חיובי, כנה, מנוסה שיודע לקחת פרוייקט אל הגמר ונותן לך חופש בחירה ולא כובל אותך ולא מחייב אותך והולך איתך צעד אחר צעד באופן אישי בצורה שקולה ומושכלת ולא בזבזנית ומתפזרת. דבר שני – מלבד הדרכה ממוקדת וידע מזוקק, המותג שלך מקבל כל מה שהוא צריך כדי להביא את הליד הרלוונטי ולסגור אותו בקלות – מיתוג, עיצוב ופיתוח אתר ודפי נחיתה ומכירה, יצירת תוכן, קמפיינים ממומנים ועוד כל מה שאני ואתה נראה ונחליט לנכון כדי שהלקוח הפוטנציאלי יהפוך ללקוח משלם והלקוח המשלם יהפוך ללקוח חוזר.

יש לי עוד שאלות. אפשר לדבר איתך?

בוודאי. תשאיר הודעה בטופס באתר ואני אצור איתך קשר בהקדם.

"עד היום אני מוצא בגיא אוזן קשבת"

מאז שהכרתי את גיא התחלתי לעשות ולעשות ולעשות. יש לי היום מותג, חנות אינטרנטית שמוכרת, דף עסקי בפייסבוק שאני מתפעל. גיא עוזר המון, גם ברמת החשיבה והתכנון וגם ברמת הביצוע. עשה לי המון סדר במשימות שהייתי צריך לעשות כדי להתקדם כמו צילום, אתר, דף עסקי וכל עבודת המיתוג. הוא חרוץ, מוכשר, בעל חשיבה יצירתית וראש גדול. עד היום אני מוצא בגיא אוזן קשבת ויש לו את הסבלנות לדבר איתי אפילו בשתיים בלילה.

"הסתדרנו טוב מאד"

פניתי לגיא כשהיה קצת לחץ של זמן. הסתדרנו טוב מאד ותודה רבה על כך.

"הנאה גדולה לעבוד איתו"

אחלה בן אדם. מבין ענין. כשרוני מאד, מקצועי מאד ושירותי מאד. הנאה גדולה לעבוד איתו.

"קודם כל בגלל האמינות"

עשיתי עם גיא מספר שת"פים, קודם כל בגלל האמינות אחר כך בגלל כל השאר. איש עם המון סבלנות עם גישה כל כך חיובית כלפי עבודה משותפת, כשחושבים ביחד, מדברים ביחד ועושים ביחד – זה פשוט נותן ערך מוסף ענקי להכל. אני ממליץ בחום, באהבה ובהערכה.

שי מסיקה, מעצב תעשייתי, "תבן".

אלישמע אסולין, מנהל מכון יופי "אמור", אלעד.

אלי מטייב, "סבה", נתניה.

דניאל אלון, "נט פלוס", רמת גן.

גיא נאמן -
אסטרטגיה ומיתוג עסקי

מניח את היסודות השיווקיים הנכונים לעסק ומסגל עבורו

התנהגות מותגית שתביא להצלחה עסקית בדרך חכמה

ואחראית בליווי אישי תוך כדי עשיה ויישום כלים פרקטיים

לפיתוח המותג.

אני מבין את החששות של בעל עסק להתקדם אל "הלא נודע" ולעשות דברים ולשלם על דברים מבלי לראות גרם של תוצאה ומבלי לדעת או להעריך אם יהיה החזר על ההשקעה. אני מבין את המקום של בעל עסק שחושש להחשף ולשים את עצמו בפרונט. אני מבין בעל עסק שחושב שהוא נכנס לתוך עולם מורכב של טכנולוגיה ואנלטיקה. אני מבין בעל עסק שיש לו קושי להתמודד עם רשתות חברתיות.

ועם כל ההבנה והאמפתיה – המסר שלי אליך – שכדי להתקדם עסקית, כדי להפוך למותג, צריך לעבור דרך כל ה"חסמים" האלה, לפתור אותם ולקחת אחריות.

אני פה כדי ללוות אותך באופן אישי בפגישות זום אחד על אחד, בתכנית שפיתחתי הנקראת “ברנד אנד ברנדינג” אנחנו נעביר את העסק שלך דרך עשרה שלבים עד להפיכתו למותג מוביל שמייצר לידים איכותיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה. וכשזה יקרה, כל אותם חששות וחסמים יעלמו ממילא.

כיון שאני מאמין ובטוח בתכנית שלי ואין לי ספק שזו הדרך איתה העסק שלך יגיע לתוצאות והישגים ויהפוך למותג מוביל אני נותן אחריות מלאה של מאה אחוז החזר כספי – אם תוך 14 יום מתחילת העבודה אינך מרוצה – אני נותן לך את כל הכסף חזרה. בלי אות אחת קטנה. הדבר האחרון שאני רוצה הוא לגבות תשלום ממי שאינו שלם עם העסקה אותה עשה.

אז כמו שהבנת, שמי גיא נאמן. את כל תקופת הילדות והנערות שלי ביליתי מול מסכים ומחשבים, אבל שירות קרבי קטע במעט את הרצף הטבעי שלי ואת דרכי המקצועית התחלתי בגיל 27, אז למדתי שנתיים במסלול של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ב"פרוג". בתור שכיר עבדתי כמעצב תוך שבמקביל פתחתי את העסק שלי, סטודיו למיתוג ובנית אתרים ברמת גן ועשיתי פרוייקטים משותפים ושת"פים עם קולגות וחברים לתחום.

העולם העסקי סקרן אותי והחלטתי שאני הולך ללמוד אותו עוד ועוד. שילוב של סקרנות עסקית חמה ורצון לעזור לבעלי עסקים לממש את הפוטנציאל שלהם ביחד עם תשוקה לעיצוב הביאו אותי להבנה שהנישה אותה אני הכי אוהב היא נישה של פרסונל ברנדינג.

למדתי מהטובים ביותר – כריס דו, ברנד מסטר אקדמי של סטפן הוריגן, פיליפ ואן דוסן ועוד הרבה (מבלי לדלג על ההסמכה של גוגל ועוד שלל קורסים לשיווק דיגיטלי). למדתי קורסים ממומחי השיווק בארץ. הייתי בכנסים ובמיטאפים, קראתי ספרים ואני ממשיך ללמוד כל הזמן. אני מאמין באמת שכדי להצליח בעסק חייב להיות במוד של למידה.

אני מזמין אותך להשאיר פרטים בטופס באתר ליצירת קשר ולעשות את הצעד הראשון, האמיץ, המעורר הערכה – צעד שיוביל את העסק שלך לעבר הפיכתו למותג מוביל ולמימוש הפוטנציאל העסקי.

לממש את הפוטנציאל העסקי

זו ההזדמנות שלך להצטרף לתכנית "ברנד אנד ברנדינג"
שבסופה העסק שלך יהפוך למותג מוביל שמייצר לידים
איכותיים ורלוונטיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה.
לשיחה על העסק שלך השאר את הפרטים שלך.
נהיה בקשר, גיא.

סרטון 2-לחץ על "פליי"

נגן וידאו

“מותג ומיתוג” – סדרה בת שלושה סרטונים מתומצתים ותכליתיים שיגלו לך איך לסגל התנהגות מותגית בעסק , איך ליצור מערכת יחסים של המותג שלך עם הלקוח ואיך לקצר את הדרך לרגשות ואמון הלקוח על ידי מיתוג ויזואלי.

לממש את הפוטנציאל העסקי

זו ההזדמנות שלך להצטרף לתכנית "ברנד אנד ברנדינג" שבסופה העסק שלך יהפוך למותג מוביל שמייצר לידים איכותיים ורלוונטיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה. לשיחה על העסק שלך השאר את הפרטים שלך. נהיה בקשר, גיא.

תכנון ואסטרטגיה

על פי לימוד ומחקר נברר את הערכים, האופי, האישיות, התכונות, היתרונות, הייחודיות, קהל היעד, הגדרת האסטרטגיה כשהכל מכוון להשגת היעדים העסקיים.

עיצוב ופיתוח

בנית שפה והגדרת זהות ויזואלית ליצירת ביטוי ויזואלי עקבי וזכיר ויצירת ספר מותג (ברנד גייד). על פי המסקנות שנסיק והגדרת נקודות המגע בין המותג ללקוח נפיק תוצרים מיתוגיים אם זה  בגרפיקה, בצילום בווידאו, באתר, בדפי הנחיתה והמכירה וברשתות החברתיות.

תהליך אישי וזמינות מלאה

התכנית אינה תהליך קבוצתי ואינה קורס, אלא תהליך של ליווי אישי אחד על אחד בפגישות בזום, עם שלבים ברורים ומוגדרים.

אחריות מלאה על הכסף שלך

אחריות מלאה של 100 אחוז החזר כספי אם בפרק זמן של שבועיים מתחילת העבודה אינך מרוצה – אני נותן לך את כל הכסף חזרה. אין אותיות קטנות.

מה יקרה כשהעסק שלך
יהפוך למותג

 

קיצור לוחות זמנים

תהליכי השיווק ובעיקר המכירה יהיו הרבה יותר קצרים כי יהיו את הלקוחות שאתה רוצה במחירים שאתה רוצה.

הערך של העסק יעלה בעיניי הלקוחות שלך –

העסק יקבל את האטנשן שלו, הוא יבנה אמון וימשוך לקוחות פוטנציאליים ויהפוך אותם ללקוחות משלמים שישארו נאמנים. אתה תבדל את עצמך מהמתחרים וההצעה שלך תהיה ברורה כדי שהלקוח יבין שהעסק שלך הוא הבחירה הנכונה.

הזהות של העסק תהיה מגובשת –

מי אתה, מה אתה ומה אתה יכול לעשות עבור הלקוחות שלך. יהיה הרבה יותר קל ונכון לשווק את העסק בתור מותג – עם אסטרטגיה ברורה והגדרת קהל יעד מה שממילא מביא להרבה יותר תוצאות והישגים שיווקיים.

מותג הוא הכלי העסקי החזק ביותר

"ברנד & ברנדינג" – תכנית ליווי אישית שבניתי אותה במשך יותר משנה והיא בת עשרה שלבים מאד ממוקדים ותכליתיים, שבסופה העסק שלך כבר לא יהיה יותר עסק, אלא הוא יהיה מותג שמייצר לעצמו לידים איכותיים, מעמדי מכירה קלים לסגירה ויוכל להגשים כל מטרה עסקית שיציב לעצמו. כי מותג הוא הכלי העסקי החזק ביותר ולשם שואף העסק שלך להגיע.

מה בתכלס?

התכנית היא תכנית הדרכה ויישום בקונספט של אחד על אחד בזום וזמינות ומענה לכל שאלה במייל. מלבד הפגישות תקבל חוברת מעקב והתקדמות של ברנד אנד ברנדינג (בנוסף לתיקיה משותפת שתהיה פתוחה לי ולך במהלך התכנית), שם יהיו מפורטים עשרת השלבים, החל מקביעת היעדים, הגדרת ערכי הליבה של העסק, יצירת לקוח אידיאלי אווטאר, תהליך קבלת ההחלטות של לקוחות קיימים, הגדרת המוצרים והשירותים, מציאת הייחוד העסקי והגדרת התועלות, נבחן את הזהות הויזואלית החל משם וסלוגן עד ללוגו ושפה עיצובית והתייחסות לכל נקודות המגע של המותג עם הלקוח, משפכי שיווק, תכנון אסטרטגיה דיגיטלית עד ליציאה לפייסבוק ולרשתות החברתיות, לאתר ולדפי הנחיתה.

מה אני יודע עליך?

אני יודע שאתה רוצה לממש את מלוא הפוטנציאל בעסק. אני יודע שאתה מאמין בכל ליבך שהעסק שפתחת יכול לעזור להמון אנשים ולהביא את הבשורה שלך לעולם. אני יודע שאתה רוצה יותר הכנסות ורווחים.

השאלות שלך

האם תכנית "ברנד אנד ברנדינג" היא בעצם קורס?

תכנית "ברנד אנד ברנדינג" היא לא קורס. היא תכנית עם ליווי אישי, אחד על אחד בזום וקשר רציף מולי באופן אישי. נדבר לעומק על העסק שלך ונקדם אותו שלב אחר שלב לעבר הפיכתו למותג מוביל.

עם מה אני יוצא בפועל?

בשלב הראשון המטרה היא להניח יסודות שיווקיים נכונים לעסק שלך שעל פיהם נוכל לתכנן אסטרטגיה. בשלב השני המטרה היא להוציא לפועל וליישם – על ידי מיתוג, אתר, דפי נחיתה ומכירה, תוכן, קמפיינים ברשתות החברתיות ועוד. אין לי עניין להעביר ידע שישאר באוויר. אני חותר לתוצאות.

מה הצד שלי בתכנית?

אנחנו הולכים לפתח את העסק שלך ביחד. אני מחוייב לתהליך וגם אתה. עד שנתחיל לראות תוצאות יהיו דברים שאבקש ממך כדי שנוכל להתקדם ובכלל התקשורת ביני לבינך תהיה פתוחה כל הזמן. כל פגישת זום ביננו תהיה מלווה בעשיה עם שלבים ברורים ומוגדרים ויישום הדברים הוא עקרון בתכנית. התכנית מיועדת לבעלי עסקים שהם פתוחים לתקשורת, שהם חכמים, שאפתניים, שהם אחראיים כלפי העסק שלהם, כלפי הלקוחות שלהם וכלפי עצמם.

האם זה מתאים לעסק כמו שלי?

אם אתה עצמאי, יזם או נותן שירות – כן. התכנית מתאימה לעסקים קטנים. סוג המיתוג הוא פרסונל ברנדינג, שבאופן כללי זה אומר שאתה, הפרסונל, תהיה בפרונט ולכן זה מאד מתאים למי שהוא נותן שירות וכדומה.

כמה זמן זה לוקח?

לפתח את העסק למותג לוקח זמן. אבל אתה משקיע זמן כדי לקצר זמן. לכל עסק המאפיינים שלו, לאחר שנכיר את העסק, את המוצרים והצרכים של העסק אתן לך הערכת זמן יותר מדוייקת.

כמה זה עולה?

לפתח את העסק למותג עולה כסף. אבל אתה משקיע כסף כדי להרוויח כסף. לכל עסק המאפיינים שלו, לאחר שנדבר על העסק ונכיר את העסק, את המוצרים והצרכים של העסק אתן לך הצעת מחיר מפורטת.

ומה אם זה לא מתאים?

אני הוא זה שלוקח אחריות על כל התהליך מא' ועד ת' ואני בטוח בעצמי ובטוח בתכנית שלי שהיא תוביל אותך להיות מותג מוביל שמייצר לידים איכותיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה. ובגלל זה אני נותן לך אחריות מלאה של 100 אחוז החזר כספי אם בפרק זמן של שבועיים מתחילת העבודה אינך מרוצה – אני נותן לך את כל הכסף חזרה. אין אותיות קטנות.

למה דווקא שאבחר בתכנית ברנד אנד ברנדינג?

קודם כל, כי אתה עובד מולי – חכם, אחראי, מכוון מטרה, תכליתי, פרקטי, יצירתי, חיובי, כנה, מנוסה שיודע לקחת פרוייקט אל הגמר ונותן לך חופש בחירה ולא כובל אותך ולא מחייב אותך והולך איתך צעד אחר צעד באופן אישי בצורה שקולה ומושכלת ולא בזבזנית ומתפזרת. דבר שני – מלבד הדרכה ממוקדת וידע מזוקק, המותג שלך מקבל כל מה שהוא צריך כדי להביא את הליד הרלוונטי ולסגור אותו בקלות – מיתוג, עיצוב ופיתוח אתר ודפי נחיתה ומכירה, יצירת תוכן, קמפיינים ממומנים ועוד כל מה שאני ואתה נראה ונחליט לנכון כדי שהלקוח הפוטנציאלי יהפוך ללקוח משלם והלקוח המשלם יהפוך ללקוח חוזר.

יש לי עוד שאלות. אפשר לדבר איתך?

בוודאי. תשאיר הודעה בטופס באתר ואני אצור איתך קשר בהקדם.

לממש את הפוטנציאל העסקי

זו ההזדמנות שלך להצטרף לתכנית "ברנד אנד ברנדינג" שבסופה העסק שלך יהפוך למותג מוביל שמייצר לידים איכותיים ורלוונטיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה. לשיחה על העסק שלך השאר את הפרטים שלך. נהיה בקשר, גיא.

"עד היום אני מוצא בגיא אוזן קשבת"

מאז שהכרתי את גיא התחלתי לעשות ולעשות ולעשות. יש לי היום מותג, חנות אינטרנטית שמוכרת, דף עסקי בפייסבוק שאני מתפעל. גיא עוזר המון, גם ברמת החשיבה והתכנון וגם ברמת הביצוע. עשה לי המון סדר במשימות שהייתי צריך לעשות כדי להתקדם כמו צילום, אתר, דף עסקי וכל עבודת המיתוג. הוא חרוץ, מוכשר, בעל חשיבה יצירתית וראש גדול. עד היום אני מוצא בגיא אוזן קשבת ויש לו את הסבלנות לדבר איתי אפילו בשתיים בלילה.

שי מסיקה, מעצב תעשייתי, "תבן".

"הסתדרנו טוב מאד"

פניתי לגיא כשהיה קצת לחץ של זמן. הסתדרנו טוב מאד ותודה רבה על כך.

אלישמע אסולין, מנהל מכון יופי "אמור", אלעד.

"הנאה גדולה לעבוד איתו"

אחלה בן אדם. מבין ענין. כשרוני מאד, מקצועי מאד ושירותי מאד. הנאה גדולה לעבוד איתו.

אלי מטייב, "סבה", נתניה.

"קודם כל בגלל האמינות"

עשיתי עם גיא מספר שת"פים, קודם כל בגלל האמינות אחר כך בגלל כל השאר. איש עם המון סבלנות עם גישה כל כך חיובית כלפי עבודה משותפת, כשחושבים ביחד, מדברים ביחד ועושים ביחד – זה פשוט נותן ערך מוסף ענקי להכל. אני ממליץ בחום, באהבה ובהערכה.

דניאל אלון, "נט פלוס", רמת גן.

גיא נאמן -
אסטרטגיה ומיתוג עסקי

מניח את היסודות השיווקיים הנכונים לעסק ומסגל עבורו התנהגות מותגית שתביא להצלחה עסקית בדרך חכמה ואחראית בליווי אישי תוך כדי עשיה ויישום כלים פרקטיים לפיתוח המותג.

אני מבין את החששות של בעל עסק להתקדם אל "הלא נודע" ולעשות דברים ולשלם על דברים מבלי לראות גרם של תוצאה ומבלי לדעת או להעריך אם יהיה החזר על ההשקעה. אני מבין את המקום של בעל עסק שחושש להחשף ולשים את עצמו בפרונט. אני מבין בעל עסק שחושב שהוא נכנס לתוך עולם מורכב של טכנולוגיה ואנלטיקה. אני מבין בעל עסק שיש לו קושי להתמודד עם רשתות חברתיות.

ועם כל ההבנה והאמפתיה – המסר שלי אליך – שכדי להתקדם עסקית, כדי להפוך למותג, צריך לעבור דרך כל ה"חסמים" האלה, לפתור אותם ולקחת אחריות.

אני פה כדי ללוות אותך באופן אישי בפגישות זום אחד על אחד, בתכנית שפיתחתי הנקראת “ברנד אנד ברנדינג” אנחנו נעביר את העסק שלך דרך עשרה שלבים עד להפיכתו למותג מוביל שמייצר לידים איכותיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה. וכשזה יקרה, כל אותם חששות וחסמים יעלמו ממילא.

כיון שאני מאמין ובטוח בתכנית שלי ואין לי ספק שזו הדרך איתה העסק שלך יגיע לתוצאות והישגים ויהפוך למותג מוביל אני נותן אחריות מלאה של מאה אחוז החזר כספי – אם תוך 14 יום מתחילת העבודה אינך מרוצה – אני נותן לך את כל הכסף חזרה. בלי אות אחת קטנה. הדבר האחרון שאני רוצה הוא לגבות תשלום ממי שאינו שלם עם העסקה אותה עשה.

אז כמו שהבנת, שמי גיא נאמן. את כל תקופת הילדות והנערות שלי ביליתי מול מסכים ומחשבים, אבל שירות קרבי קטע במעט את הרצף הטבעי שלי ואת דרכי המקצועית התחלתי בגיל 27, אז למדתי שנתיים במסלול של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ב"פרוג". בתור שכיר עבדתי כמעצב תוך שבמקביל פתחתי את העסק שלי, סטודיו למיתוג ובנית אתרים ברמת גן ועשיתי פרוייקטים משותפים ושת"פים עם קולגות וחברים לתחום.

העולם העסקי סקרן אותי והחלטתי שאני הולך ללמוד אותו עוד ועוד. שילוב של סקרנות עסקית חמה ורצון לעזור לבעלי עסקים לממש את הפוטנציאל שלהם ביחד עם תשוקה לעיצוב הביאו אותי להבנה שהנישה אותה אני הכי אוהב היא נישה של פרסונל ברנדינג.

למדתי מהטובים ביותר – כריס דו, ברנד מסטר אקדמי של סטפן הוריגן, פיליפ ואן דוסן ועוד הרבה (מבלי לדלג על ההסמכה של גוגל ועוד שלל קורסים לשיווק דיגיטלי). למדתי קורסים ממומחי השיווק בארץ. הייתי בכנסים ובמיטאפים, קראתי ספרים ואני ממשיך ללמוד כל הזמן. אני מאמין באמת שכדי להצליח בעסק חייב להיות במוד של למידה.

אני מזמין אותך להשאיר פרטים בטופס באתר ליצירת קשר ולעשות את הצעד הראשון, האמיץ, המעורר הערכה – צעד שיוביל את העסק שלך לעבר הפיכתו למותג מוביל ולמימוש הפוטנציאל העסקי.

לממש את הפוטנציאל העסקי

זו ההזדמנות שלך להצטרף לתכנית "ברנד אנד ברנדינג" שבסופה העסק שלך יהפוך למותג מוביל שמייצר לידים איכותיים ורלוונטיים ומעמדי מכירה קלים לסגירה. לשיחה על העסק שלך השאר את הפרטים שלך. נהיה בקשר, גיא.

© כל הזכויות שמורות – גיא נאמן – אסטרטגיה ומיתוג עסקי

תוכן איכותי מהעולם העסקי של מותג ומיתוג אצלך בתיבה. מועיל לכל בעל עסק, יזם ועצמאי. הרשם עכשיו.

תודה על פנייתך.

אשיב תשובה למייל שציינת בטופס בהקדם האפשרי. גיא.