fbpx

סיפור.

החלטתי לספר את הסיפור באתר שלי באופן די אותנטי ופתוח ואולי קצת פתוח מדי. בלי התייפייפות או שימוש אגרסיבי במסרים שיווקיים שדוחפים לפעולה, במודע או בתת. לפעמים התבוננות בצמתי הדרכים של החיים נותנת כיוון, אור והתחזקות. מקוה שתהנו.
זמן קריאה: 1:24.

בגיל 14 בערך נחשפתי לפוטושופ של אדובי, לפלאש של מקרומדיה (ז"ל) ולעוד עשרות תוכנות שריתקו אותי מרבית היום למסך. כבר אז, באלפיים המוקדמות, בניתי אתרי מעריצים לכל מיני רוק ופופ סטארז, השתתפתי בתחרויות עיצוב, ניהלתי פורומים ועוד ועוד שאר דברים שהפכו אותי לשחקן בית בקבוצת היצירתיים.

אני, בתקופת התיכון.

ב-2005 התגייסתי לגבעתי. שנה מהשירות לאחר סוף מסלול, גלעד שליט נחטף מהטנק ומאותו יום, שנתיים ברצף, "לא ראיתי קו" ועד סוף השירות שלי הייתי בעשרות ומאות מארבים ומבצעים בתוך הרצועה מצפונה ועד דרומה. חברים נפצעו, חברים נהרגו. ואני, אני נשארתי עם סלע עשר טון על הלב וג'בליה של עזה ליוותה אותי המון במחשבות ובחלומות.

בצבא.

הסלע הכבד הזה המשיך איתי הרבה אחרי השחרור. לא יכולתי אפילו לנסות לחזור למה שהיה פעם או למצוא לעצמי מסלול מקצועי שיתאים לי. על איזשהו ליווי או תמיכה מצה"ל אין מה לדבר בכלל. ואז, תוך כדי שאני מטייל בארץ, מדלג מחלק לחלק על שביל ישראל, חבר מהצבא התקשר והציע לי לנסוע לאוקראינה אל העיר אומן, שם נמצא רבי נחמן מברסלב. נסעתי.

ברוך ה', הגעתי אל ציון רבי נחמן והרגשתי שהסלע הכבד מתחיל להתפורר, פירור אחר פירור. לא משהו שאפשר להסביר במילים או לחוות למישהו. "כל חד כפום מה דמשער בליבה".

אומן.

למדתי שנתיים עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ב"פרוג", למדתי קורסים של שיווק מהטובים ביותר בארץ ובחו"ל, קראתי ספרים ואני לומד עד היום ללא הפסקה עוד ועוד כלים שעוזרים לי להתפתח מקצועית וממילא גם לתת ללקוחות שלי את הפתרונות האפקטיביים ביותר.

שני הערכים המרכזיים שמייצגים אותי בעבודה עם הלקוחות שלי הם חכם ואחראי. אני עובד עם שכל והבנה רחבה, חוקר, לומד, מאפיין, מעצב ומפתח ומוציא פרוייקט החוצה אל האור. לוקח אחריות מלאה על כל פרוייקט עד שהכל עובד מעולה ולא פחות מכך.

אפשר לומר שאני חוזר למגרש הביתי שלי, למקום שאני אוהב. יש פה מרחב יצירה, מקום להתבטא ולהשפיע וגם – לעזור לאנשים להשיג את התוצאות שהם רוצים, שזה נפלא בעיני.

אתה עומד לפני החלטה חשובה ומכריעה מאד ואני מבין אותך לגמרי.

כבעלי עסקים, נדרש מאיתנו לקבל החלטות המשולבות מצד אחד באחריות וחכמה ומצד שני באומץ. אני מציע, לעת עתה, להניח את האומץ ולהרפות מהסיכון של הכסף והזמן. שלח לי הודעה, ספר לי על העסק שלך ולאיזה מקום אתה רוצה להגיע איתו. אני אייעץ, אני אעזור, אני קורא הכל ומתייחס תמיד. זה לא עולה לך שקל, תרגיש חופשי ובטוח לחלוטין.
גיא נאמן.

נעים להכיר. ההודעה ששלחת לי חשובה מאד ואני קורא בה כל מילה. נהיה בקשר. גיא.

סטודיו גיא נאמן – חכם ואחראי.

הוידאו מתבשל על הגז בחדר העריכה וייצא ממש בקרוב.

לעדכון – השאר מייל. גיא.

סטודיו גיא נאמן – חכם ואחראי.

תודה על פנייתך.

אשיב תשובה למייל שציינת בטופס בהקדם האפשרי. גיא.

תוכן איכותי מהעולם העסקי של מותג ומיתוג אצלך בתיבה. מועיל לכל בעל עסק, יזם ועצמאי. הרשם עכשיו.